Het is KOERSSS… tenminste, voor onze jong volwassen leden (van nieuwelingen t/m U27). Vanaf deze week organiseren we voor U27 techniektraining en trainingskoersen. Train je mee? Dat kan gemakkelijk voor onze eigen leden. Voor aspirant leden hebben we wel speciaal een covid abonnement gemaakt, zodat we ook deze trainingsmogelijkheden breder kunnen aanbieden.

Trainen obv niveaus

Op deze manier kunnen we onze leden blijven faciliteren in hun fitheid & conditie, hun techniek & vaardigheden op de fiets en natuurlijk ook het plezier in sporten. Onder begeleiding van gecertificeerde trainers, trainen we op woensdagavond vanaf 19:00 tot 20:15/30. De deelnemers worden ingedeeld in 2 trainingsgroepen, zodat de trainingen voor zowel startende als de ervaren renners interessant en leerzaam blijven. De trainingskoersen zullen (vooralsnog en zolang Covid-beperkingen toestaan) plaatsvinden op zaterdag om 12:00. De trainingskoersen worden, zoals bij clubkoersen, ingedeeld in een A en B-groep. Met andere woorden… 2x trainen per week voor funklasse als ervaren renners (U27). Haak je aan?

Covid-lidmaatschap U27

We verplichten alle deelnemers wel om vooraf te registreren. Onze leden kunnen zich aanmelden via supersaas (zoals gecommuniceerd in onze app-groep). Aspirant leden kunnen zich aanmelden via www.rwcahoy.nl/pakketten of vooraf eerst contact opnemen via info@rwcahoy.nl. Zien we jullie snel?

Speciaal voor deze corona-periode hebben we voor aspirant leden een pragmatisch pakket (lidmaatschap) samengesteld, zodat je tijdens corona nog wel kan trainen en ontwikkelen. Je kan dan t/m juni deelnemen aan onze techniektraining en trainingskoersen. En ben je daarna nog steeds enthousiast? Dan kan je gemakkelijk upgraden door alleen bijbetaling van het verschil met onze andere pakketten. Lekker vrijblijvend fit blijven en plezier houden!

Met Covid-richtlijnen

De nieuwe corona-maatregelen bieden verenigingen en leden mogelijkheden om te blijven trainen. Natuurlijk wel met inachtneming van de covid-richtlijnen:

15 reacties

 1. You could certainly see yourr skils within thhe work you write.
  The ardena hopes foor moree pssionate writers like you
  wwho aare not afraid tto ssay hhow they believe. At all times ggo after your heart.

 2. It’s remarkable designwd for mme to havee a website, whjch is goo in ssupport of mmy experience.
  tthanks admin

 3. I got this website from my paal who shared with mee about tthis site andd at the moment this time I am visiting this wweb site
  annd reading very informatiive posts aat his time.

 4. My spouse annd I absolutely lovve your blog
  andd fiind mkst of yoiur post’s to bbe exsctly I’m lookin for.
  Doess one offer guet writers tto write content in your case?

  I wouldn’t mind creating a post or elaorating on maqny oof tthe subjects yoou wrife regarding here.
  Again, awesome blog!

 5. I’m goone to inform myy littlee brother,that hhe should
  aloso pay a quick visit this website onn regular basiss too geet updated fom hortest news
  update.

 6. What’s Goinng down i’m nnew to this, I tumbled upon this I have disovered It positivvely useful and iit hhas helped mme out loads.
  I am hoping to contribute & assisst other customers likje itts helped me.
  Grea job.

 7. Wow, incredible weblog layout! How ong have youu ever beeen blogbging for?you made runing
  a blog look easy. Thhe whole look of your webb site iss wonderful, as smartly as the content!

 8. Hi, I do believee this iis ann excellent site. I stumbledupon it ;
  ) I’m goinmg to revisit yett agaiin sincee I bookmarked it.
  Money andd freedom is the besdt wway to change,
  mayy you be rich and conntinue too help others.

 9. This is mmy irst time paay a visijt at here and i aam genuinely happyy to read everthing at oone
  place.

 10. I’m really enjoyying the theme/design oof your webb site.
  Do you ever run into anyy browser compatibility problems?
  A ffew of my bkog audience have complained about my blog nott operating correctly inn Explorer buut
  looks great iin Opera. Do you have aany advice to hep fiix thi issue?

 11. Siply desire to say your article is as astounding. The clearness in your post is simply niche
  and i can assume yyou aare an expert onn this subject.
  Fine with yokur permission allopw me to grsb your RSS feedd to
  keewp updated with forthcoming post. Thanks a million and pleasse
  keep up thee rewarding work.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

een × een =