Het is KOERSSS… tenminste, voor onze jong volwassen leden (van nieuwelingen t/m U27). Vanaf deze week organiseren we voor U27 techniektraining en trainingskoersen. Train je mee? Dat kan gemakkelijk voor onze eigen leden. Voor aspirant leden hebben we wel speciaal een covid abonnement gemaakt, zodat we ook deze trainingsmogelijkheden breder kunnen aanbieden.

Trainen obv niveaus

Op deze manier kunnen we onze leden blijven faciliteren in hun fitheid & conditie, hun techniek & vaardigheden op de fiets en natuurlijk ook het plezier in sporten. Onder begeleiding van gecertificeerde trainers, trainen we op woensdagavond vanaf 19:00 tot 20:15/30. De deelnemers worden ingedeeld in 2 trainingsgroepen, zodat de trainingen voor zowel startende als de ervaren renners interessant en leerzaam blijven. De trainingskoersen zullen (vooralsnog en zolang Covid-beperkingen toestaan) plaatsvinden op zaterdag om 12:00. De trainingskoersen worden, zoals bij clubkoersen, ingedeeld in een A en B-groep. Met andere woorden… 2x trainen per week voor funklasse als ervaren renners (U27). Haak je aan?

Covid-lidmaatschap U27

We verplichten alle deelnemers wel om vooraf te registreren. Onze leden kunnen zich aanmelden via supersaas (zoals gecommuniceerd in onze app-groep). Aspirant leden kunnen zich aanmelden via www.rwcahoy.nl/pakketten of vooraf eerst contact opnemen via info@rwcahoy.nl. Zien we jullie snel?

Speciaal voor deze corona-periode hebben we voor aspirant leden een pragmatisch pakket (lidmaatschap) samengesteld, zodat je tijdens corona nog wel kan trainen en ontwikkelen. Je kan dan t/m juni deelnemen aan onze techniektraining en trainingskoersen. En ben je daarna nog steeds enthousiast? Dan kan je gemakkelijk upgraden door alleen bijbetaling van het verschil met onze andere pakketten. Lekker vrijblijvend fit blijven en plezier houden!

Met Covid-richtlijnen

De nieuwe corona-maatregelen bieden verenigingen en leden mogelijkheden om te blijven trainen. Natuurlijk wel met inachtneming van de covid-richtlijnen:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

12 − 4 =