Eet mee voorafgaand aan de clubpresentatie in ons clubgebouw!

Op vrijdag 17 maart organiseren wij de RWC Ahoy clubpresentatie in ons clubgebouw. Wie aanwezig is geweest op de ALV heeft onze super gave toekomstambities al kunnen horen! Tijdens de clubpresentatie willen wij iets uitgebreider vertellen welke innovaties zullen plaatsvinden en hoe wij de wielerbeleving van RWC Ahoy in de toekomst nog beter gaan maken.

Omdat wij als vereniging onze leden meer willen verbinden en betrekken met de club kun je voorafgaand aan de clubpresentatie een bord pasta mee-eten, bereid door onze clubchefs Martijn Anhalt en Elmar van Hoorn. Deze smaak-demarrage wil je niet missen. Klik hier om je aan te melden.

Wij hopen jullie dan te zien!

Onderstaand nog wat informatie

  • Afhalen kleding tussen 18:00 – 19:00 uur en 20:15 – 21:15 uur
  • Kleding wordt alleen uitgegeven als de contributie van 2017 is voldaan. Betalingen moeten uiterlijk 9 maart op de rekening van RWC Ahoy bijgeschreven staan
  • Alle kleding, besteld voor 1/1/2017 is geleverd. Heb je later besteld, kijk dan of je naam op de lijst van de beschikbare pakketten staat. Deeze lijst wordt uiterlijk 16 maart op de website gepubliceerd
  • Op de avond is ook een beperkte voorraad andere kleding (bijvoorbeeld gevoerde shirts) te koop. Ook hiervan wordt een lijst gepubliceerd (alleen contact betalen op de avond zelf)
  • Zolang de voorraad strekt zijn normale shirts om te ruilen voor een pro shirt. De bijbetaling hiervan is 25 euro, contant te betalen
  • Ben je afwezig op 17 maart? Vanaf 4 april kun je de kleding ophalen in de kantine
  • Heb je überhaupt nog geen RWC Ahoy tenue en heb je die al eerder nodig? Neem contact op met Ronald van Herp om te bekijken wat de mogelijkheden zijn
  • Heb je nog geen kleding besteld voor 2017, doe dat dan voor 1 april 2017 via dit formulier

Inhoud