Op vrijdag 17 maart organiseren wij de RWC Ahoy clubpresentatie in ons clubgebouw. Wie aanwezig is geweest op de ALV heeft onze super gave toekomstambities al kunnen horen! Tijdens de clubpresentatie willen wij iets uitgebreider vertellen welke innovaties zullen plaatsvinden en hoe wij de wielerbeleving van RWC Ahoy in de toekomst nog beter gaan maken.

Omdat wij als vereniging onze leden meer willen verbinden en betrekken met de club kun je voorafgaand aan de clubpresentatie een bord pasta mee-eten, bereid door onze clubchefs Martijn Anhalt en Elmar van Hoorn. Deze smaak-demarrage wil je niet missen. Klik hier om je aan te melden.

Wij hopen jullie dan te zien!

Onderstaand nog wat informatie

2 reacties

  1. Hey! This post could not be written any better!
    Reading this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this.
    I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read.
    Thank you for sharing!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

een × drie =

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.